Blíženci

Dnes je den jako stvořený pro začátek investování. Poraďte se o něm s Partners!

SENZACE

Poradci Partners mají rovnou odměnu

Jde mu jenom o to, aby na mně vydělal co nejvíc! Nevěřím mu, akorát mě oškube! To je běžná reakce každého Čecha, když se řekne „finanční poradce“. A někdy má i pravdu. Pojišťovny se můžou přetrhnout, aby poradci prodávali právě jejich produkt, a ti zase chtějí stále víc.

V Partners se ale rozhodli, že to udělají JINAK. Již od svého vzniku odmítli předražené pojistky s vysokou provizí a za sedm let na trhu tak klientům ušetřili více než 1,6 miliardy korun. Slyšíte správně, poradci Partners prostě odmítli brát peníze navíc na úkor svých klientů.

Rovná provize je základ

A to není všechno! Finanční poradci Partners mají rovné provize. Co ta divná fráze má jako znamenat? To, že dostanou za sjednání smlouvy od jakéhokoli partnera vždy podobnou odměnu. Jedinou motivací profíka z Partners tak je nabídnout ze spousty produktů na trhu řešení, které klientovi sedne. Rovné provize u klíčových produktů v portfoliu jsou základem poradenské nezávislosti Partners.

Vlastní a levnější

Co nám to tedy nabízí, když ne předražené pojistky? Analytický tým Partners vytvořil a vyjednal vlastní nízkonákladové produkty v oblasti úvěrů, pojištění i investic, které může získat jen klient Partners. Je to prostě skandál! Poradci se poprvé v dějinách Česka vzdali větší odměny výměnou za kvalitnější a levnější produkty pro klienty.

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE?

Rádi se s Vámi podělíme o to, co děláme v Partners JINAK.


Zadejte PSČ bez mezery

Zadejte telefonní číslo bez mezer a bez mezinárodní předvolby

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

partners
Volejte zdarma na
800 63 63 63
Najdete nás na
+6° C