Blíženci

Dnes je den jako stvořený pro začátek investování. Poraďte se o něm s Partners!

POZOR

Každá 10. hypotéka v Česku je od Partners

Pro hypotéku si prostě dojdu do banky, tam mi poradí nejlíp. Nebo se zeptám Franty večer u piva… Takto někteří Češi uvažují o svém často největším finančním rozhodnutí, které je provází několik desítek let. Už vám v bance někdy řekli, že „vedle u konkurence“ to mají levnější?

V Partners pomáhají s hypotékami JINAK. Porovnají nabídku všech velkých bank na trhu a najdou pro vás tu pravou. Každou desátou hypotéku v Česku pro svého klienta vyřešil profík z Partners. Jenom v roce 2015 si tak více než deset tisíc lidí přišlo na svůj vlastní vysněný dům nebo byt v celkové hodnotě přesahující 17,5 miliardy korun.

Máte na to?

A nejen to, že hypotéky prostě umí, jako když bičem práská. Hlavně se podívají na to, jestli na ni máte. Jestli to váš rozpočet unese, i když přijdou děti nebo vyhazov z práce. Stavějí totiž radši domy než útulky pro bezdomovce.

Láska na celý život

Porovnáním nabídky napříč trhem to ale všechno jen začíná. Následují mraky papírování a úřadování, se kterými vám osobní finanční poradce Partners rád pomůže, je to totiž jeho práce a umí v tom chodit. A jakmile se změní situace na trhu, ujistí se, že nemůžete mít na své hypotéce jinde lepší podmínky. V Partners to totiž berou tak, že spolupráce nejen na hypotéce je zkrátka na celý život.

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE?

Rádi se s Vámi podělíme o to, co děláme v Partners JINAK.


Zadejte PSČ bez mezery

Zadejte telefonní číslo bez mezer a bez mezinárodní předvolby

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

partners
Volejte zdarma na
800 63 63 63
Najdete nás na
+6° C